blog.rayanoos.ir 1397/11/14 10:00
تاریخ معرفی موبایل تاشو هواوی مشخص شد: ۵ اسفند

اولین بار دو ماه پیش بود که با خبر شدیم هوآوی دوربین چهارگانه ، موبایل منعطف و ۱۰X زوم اپتیکال را در سال ۲۰۱۹ ارایه خواهد کرد‌. پس از شایعات متعدد حالا هواوی با یک تیزر رسمی اطلاعاتی درباره موبایل تاشو‌ خود به ما می دهد و البته تاریخ ۵ اسفند را برای مراسم خود در کنگره جهانی موبایل یا MWC 2019 مشخص می کند و به احتمال قوی موبایل تاشو هواوی نیز همانجا ارایه شود.

موبایل تاشو هواوی

موبایل تاشو هواوی

بسیار خوب، بیایید نگاهی متمرکزتر بر این تیزر هواوی داشته باشیم. اینجا به وضوح می بینیم که موبایل تاشو هواوی به بیرون تا‌می‌شود و به نظر می رسد نور یک سمت نمایشگر بیشتر است.

موضوع بسیار مهم در موبایل های تاشو را می توان لولا آنها دانست که از اصلی ترین نکات طراحی دستگاه است. در این تصویر به نظر می رسد که دستگاه تاشو هواوی با لولا شبیه به اولین موبایل تاشو بازار یعنی فلکس پای (Flexpai) مجهز می شود.

همچنین عجیب است که در قسمت لولا، نوری از تشکر ساطع نمی شود.

 مدیر عامل هوآوی می گوید موبایل های منعطف جایگزین کامپیوترهای شخصی می شوند. همچنین می دانیم که نام های هوآوی Mate Flex، Mate F، Mate Flexi و Mate Fold کاندیدای نام گذاری موبایل منعطف هوآوی هستند.

اما به پوستر هواوی بازگردیم، جایی که شعار «اتصال آینده» را شاهد هستیم و البته تاریخ ۵ اسفند برای مراسم هواوی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ در بارسلونا. نظر شما چیست؟ فکر می کنید موبایل تاشو هواوی جذاب‌تر خواهد بود یا موبایل تاشو سامسونگ؟ موبایل تاشو به داخل یا به بیرون به همراه نمایشگر دوم؟ برای پاسخ به این پرسش باید منتظر انتخاب اپل نیز ماند.